Permalink en WebAPI

PS bundelt alle data van een product voor je in een overzichtelijke technische fiche.

Via een permalink koppel je elke productpagina van je bestelsite met de technische fiche van het product in kwestie. Bij het aanklikken van de permalink wordt er automatisch verbinding gemaakt met onze database. De getoonde productspecificaties zijn downloadbaar en printbaar. Zo kan je je klanten een up-to-date technische fiche garanderen. Dat is niet altijd het geval wanneer je statische PDF documenten inleest voor je bestelsite.

De PS WebAPI is dé manier om geautomatiseerd met de database te communiceren. Je verzekert jezelf van altijd up-to-date informatie. De data zijn geschikt om je eigen intern systemen te voeden en als content voor je website. Je kan zelf bepalen waar je welke informatie laat terugkomen.
Op je web- en bestelsite kan je volledig in de eigen huisstijl blijven opereren en je hebt je de vrijheid om enkel die info te tonen die relevant is voor je klanten.

Renate, onze Manager Master Data en IT, staat klaar om je in dit proces te begeleiden.

Voor producenten

Jouw productinformatie eenvoudig en snel communiceren naar de hele foodketen? Via PS deel je al jouw productinformatie op één centrale, digitale plek. Eenvoudig en makkelijk beschikbaar voor al je klanten.

Voor afnemers

Wil jij je assortiment inzichtelijk hebben?
Via PS heb je up-to-date productinformatie en digitaal inzicht in jouw assortiment.

Voor groothandels

Eenvoudig productinformatie ontvangen van je producenten? Via PS haal je gevalideerde en up-to-date productinformatie op van jouw assortiment voor je logistiek en je e-commerce.

Nicole Kleuskens

Directeur | contact nieuwe innovaties & partners

nicole@PSinfoodservice.com +31 (0)6 21 89 70 81 Meer weten?

Philip Derden

Business Development Manager België & Luxemburg

philip@PSinfoodservice.com +32 475 69 31 51 Meer weten?

Renske van der Meeren

Relatiebeheerder marketing & e-commerce

renske@PSinfoodservice.com +31 (0)6 29 09 17 75 Meer weten?

Jasper Toonen

Voedingskundige | Relatiebeheerder producenten

jasper@PSinfoodservice.com +31 (0)85 044 18 96 Meer weten?

Berlinda de Beer

Voedingskundige | Relatiebeheerder producenten & Private labels

berlinda@PSinfoodservice.com +31 (0)85 044 18 96 Meer weten?

Annelies van Steenbergen

Voedingskundige | Relatiebeheerder producenten

annelies@PSinfoodservice.com +31 (0)85 044 18 96 Meer weten?

Silvia Berends

Relatiebeheerder producenten & non-food

silvia@PSinfoodservice.com +31 (0)6 13 09 97 03 Meer weten?

Louise-Cato Bol

Relatiebeheerder food groothandel, detailhandel & producenten

louise@PSinfoodservice.com +31 (0)6 13 78 20 98 Meer weten?

Maud Kerens

Marketing & communicatie stagiaire

maud@PSinfoodservice.com +31 (0)85 044 18 96 Meer weten?

Start vandaag nog met het efficiënt invoeren, delen of inzien van productinformatie

Tijdsbesparend

Gemakkelijk

Betrouwbaar

Up-to-date